Široki Brijeg i Zrinjski podijelili bodove

PrtScr / široki Brijeg - Zrinjski

U Širokom Brijegu danas se odigrala utakmica 20. kolo Premijer lige Bosne i Hercegovine, a domaćin, Široki, dočekao je goste iz Mostara, fudbalere Zrinjskog.

Nogometaši Širokog Brijega i Zrinjskog podijelili su bodove  odigravši neriješeno 1:1. Utakmicu je obilježio i prekid od 25 minuta.

Ružne slike iz BiH: Tuča, baklje - policija istjerala navijače Širokog s tribine

Nakon mirnog početka u kojem je jedino šansu imao Bekić, domaći su poveli u 15. minuti. Strijelac je bio Franjić i to sjajno izvedenom panenkom iz penala, kako se i završilo prvo poluvrijeme.

Nakon prekida zbog nereda u drugom poluvremenu, krenuo je Zrinjski po izjednačenje do kraja meča, a vrijedan bod donio im je Filipović u 83. minuti, što je bio i konačni rezultat.