Sigurna pobjeda Sarajeva: Pogađali Handžić, Tatar i Mustedanagić

0

Nogometaši Sarajeva su u drugoj prijateljskoj utakmici savladali Rudar iz Kaknja sa 3:0.

Sarajevo je imalo dosta prilika pred protivničkim golom, a tri su lopte završile iza leđa golmana gostiju.

Prvo je u 36. minutu pogodio Haris Handžić udarcem sa dvadesetak metara, a nakon toga u drugom poluvremenu su lijepo pogađali Benjamin Tatar u 71. minutu utakmice, te šest minuta kasnije i Zinedin Mustedanagić na asistenciju Mirka Oremuša, piše Sport1.

Vinko Marinović je od početka na teren izveo ovaj sastav: Kovačević, Bešić, Miličević, Hodžić, Hebibović, Pejović, F. Hodžić, Ramić, Varešanović, Milanović, Handžić.

U drugom poluvremenu su nastupili: Kanurić, Adukor, Dupovac, Pidro, Oremuš, Đokanović, Sušić, Mustedanagić, Tatar, Velkoski i Dervišagić.