Senzacija na Koševu: Zrinjski s igračem manje odnio bodove

7

FK Sarajevo i HŠK Zrinjski na Olimpijskom stadionu "Asim Ferhatović Hase" u glavnom gradu BiH odigrali su susret 21. kola nogometne Premijer lige BiH.

Ekipa iz Mostara na Koševu je odnijela bodove savladavši domaćine s rezultatom 0:1

Zrinjski je već u četvrtoj minuti poveo na Koševu. Todorović je odlično centrirao, a Juranović pogodio.

Dobra šansa za Zrinjski četiri minute nakon pogotka. Ponovo je ubacio Todorović, ali je ovaj put Juranović promašio loptu.

Bekić je prvi igrač sa žutim kartonom u ovom meču.

Sušić je bio u prilici u 38.minuti, ali izblokirao ga je Ćorluka.

Crveni karton za Magdića u 68. minuti. Zrinjski je sa igračem manje.

Samo minutu kasnije, Salčin je šutirao iz slobodnjaka, ali je Varvodić odbranio, jer je falilo snage u tom udarcu.

Kod Zrinjskog u 78. minuti izlaze Juranović, Zlomislić, Govedarica, a ulaze Vukoja, Ivančić i Ljubić. U Sarajevu Oremuša mijenja Handžić.

U 88. minuti igre Enin je dobio žuti karton.

Sušić i Jakovljević su se sudarili glavama, u sudijskoj nadoknadi od četiri minute.

Uslijedio je prekid meča na Koševu. Jakovljević je dobio nezgodan udarac u glavu i ukazuje mu se ljekarska pomoć.