Senzacija i krah Bayerna kakav se ne pamti! Favorit za prvaka izgubio 5:0

0
Printscreen / Senzacija i krah Bayerna kakav se ne pamti

Nevjerocatan poraz nogometaša Bayerna! Istrčala je u bundesligaškom okruženju, na teren Borrusia-Parka u Monchengladbachu postava Juliana Nagelsmanna. I dobila šamar koji će je dugo boljeti.

Pet - nula. Brojčano - 5:0! Pobjeda je to domaće ekipe, s time da je već nakon 21 minute Manuel Neuer morao triput po loptu u mrežu.

Bilo je to prvi puta ikad da je neko Bayernu u historiji njemačkog Kupa zabio tri gola u tako kratkom vremenu.

Objavljen snimak teške nesreće kod Srebrenika: Učestvovalo vozilo EUFOR-a

Nijemci su, pedantni kakvi jesu, kasnije i došli do podatka da je ovo najteži poraz Bayerna ikada u DFB-Pokalu.

I dobio još dva gola u nastavku. I dva od istog igrača. Švicarski napadač Breel Embolo zabio je u 51. i 58. minuti. Zamislite to. U 58. minuti na semaforu, u rubrici suparnika Bayerna, aktualnog deveterostrukog njemačkog prvaka uzastopce stoji brojka pet...

Ovo je svakako jedan od najtežih Bayernovih poraza, pa valjda i u tom desetljeću u kojem besprijekorno dominiraju njemačkim nogometom.

Istina, prošle sezone ispali su od Kiela, u istoj fazi, u šesnaestini finala, s kojim nisu ni u istoj ligi, ali ovo je nešto sasvim drugo.