Semir Tuce, legendarni Mostarac: "Dres reprezentacije BiH je ponos, a uspjeh se ne može porediti"

/ Komentari (4)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Mario

Trc b a l i j a poljem al je metak brzi te mu glooooHvu sprzi.

Dragi moji ljudovi:

Ja sam Ralle. Papak sam. Nekad sam ja bio Mostar, Gh, Panzer, a zatim Ralle, Haha, Adi, xxx, Cvijet, Turbodizelaš, Kanader, Mario, Hamaslija i ko zna više ko nisam sa svojim retardiranim imenima. Takođe sam, pored toga što sam papak i Hrvat. Mislim, želim da jesam. Ali nažalost nisam. Imam putovnicu, domovnicu, rodovnicu, mudovnicu i sve ostale ice, ali Hrvati iz Hrvatske nas ne vole. Ne znam ni sam zašto. Vjerovatno zato što smo mi pokvareni, zli, primitivni kreteni od kakvih ustvari i potiče svo ovo zlo u kojem živimo posljednjih 40 godina. Zbog toga, a i zbog urođene i od mojih degeneričnih roditelja zadojene mržnje prema drugome i drugačijem ja želim entitet. Nažalost, ne daju mi. Ja već godinama ovdje pljujem, balegam i brabonjam po ovim komentarima misleći da me nikad neće otkriti i tu svoju priprčinsku mržnju demonstriram na po 240 komentara dnevno ovdje. Jer sam kokuz, nezaposlen i nesretan. Sve zbog tog entiteta. Ali džaba, nemam ga i neću ga imati. Ovi komentari su mi sve. Još dok me naš mjesni popo pričešćavao svakog jutra i svake nedjelje na misli kad mi metne hostiju u žvalje a dole mi ga složi u sfinktere ja to želim. Ali, muslimani mi ne daju to. I zato ću nastaviti i dalje da brabonjam ovdje, mrzim i krepavam od muke. Ali vas molim, dragi moji ljudovi, dajte mi otaj entitet. Molim vas eto. Eto.

Jer, dragi moji ljudovi:

Ako kojim slučajem ja ne dobijem otaj entitet ja ću još godinama ovdje da kenjkam i kmećim, rugam se svemu šta je bosansko, muslimansko, bošnjačko, bosansko ili bilo kako drugačije. Jer ja mrzim to sve a moram da živim ovdje. Satraše me kompleksi gradskoga, urbanoga i normalnoga, a naj mi je teže kad BiH dobije neku utakmicu. A još kad spoznam da se to i u Zagrebu slavi. E onda bi se ja rokno od muke. Bjesomučno ja onda zadam samog sebe pa napišem i po 300 komentara ovdje i jedva čekam neki članak da se rugam a iz ove moje ukakene šupe svemu u ovoj zemlji u nadi da ću promijeniti nešto, ali izgleda – mrka kapa. Ogledala sam sva izbacio odavde ali mi na komodi stoji Novi Zavjet i HR putovnica koju ja imam. Što znači da sam ja Hrvat, pajel. I jope vas ja umoljavam, dragi moji ljudovi, dajte nam bolan otaj entitet eto. Jer ako nami to ne dadnete džaba sam ja sve ovo radio i čekao ko ozebo sunce onih 20KM od retardiranog Karamatića, glupog Cvitanovića i mog obožavanog Drage Ćirila. Eto molim vas eto ljudi dajte nam otaj entitet i molim vas nemojte više glasat na izborima za bilo koga protiv Darijane Čović i ostalih retarda poput njih. Molim vas eto ljudovi. Vaš nesretni Ralle - bijednik i fufljo priprčinski.

Mama Mariova

Trc ja mojim seoskim puticem, presretna jer maloprije me ubio moj Hasan gl avi cem, Dragi ljudi dajem vam na znanje da moj Mario (Ralle degenčić) voi komentiranje. Takodjer on voli samom sebi lajkanje, ali ja volim samo svog Hasu i njegovo ka ra nje. I opet cu ujutro da mu glabam ja, a onaj moj kukavac nek i dalje samom sebi komentira.

/ Najnovije