Šehić 'skinuo' penal i odveo Qarabag u treće pretkolo Lige prvaka

Prvak Azerbajdžana, Qarabag danas je u revanš susretu drugog pretkola Lige prvaka remizirao s prvakom Luksemburga, Dudelangeom (1:1). Azerbajdžanci su tako s ukupnih 3:1 slavili protiv Dudelangea i plasirali se u treće pretkolo.

Najbolju priliku u prvom poluvremenu domaćin je propustio u 37. minuti susreta. Jedanaesterac nije iskoristio Turpel. Uspješniji od njega bio je golman reprezentacije Bosne i Hercegovine Ibrahim Šehić.

Dudelange do vodstva ipak dolazi u 71. minuti susreta, a strijelac je N'Diaye. Gosti su u samoj završnici postigli pogodak za 1:1 preko Reynalda i tako izbjegli poraz. Qarabag će u trećem pretkolu igrati protiv Viktorije iz Plzena.