Reprezenativac BiH strijelac u Ligi prvaka: Pjanić mirno izveo penal

U prvoj minuti sudijske nadoknade u prvom poluvremenu u Valenciji, Juventus je poveo sa 1:0 golom našeg Miralema Pjanića.

Popularni Mire uzeo je loptu, nakon što je sudija Brich dosudio penal za „Staru damu“. Reprezentativac Bosne i Hercegovine izabrao je golmanovu lijevu stranu i pogodio mrežu za vodstvo od 1:0.

Podsjetimo, u jeku inicijative Juventusa na gostovanju u Španiji kod Valencije, “Stara dama” ostaje bez Cristiana Ronalda!

Crveni karton za najboljeg nogometaša svijeta i najskupljeg igrača prvaka Italije!

Bez lopte je u 29. minuti udario Murilla i sudija Brych poslao ga je u svlačionicu.