Remi u Doboju: Sloga i Leotar podijelili bodove

0
S. P. M.

FK Sloga Meridian i FK Leotar Trebinje odigrali su utakmicu u okviru 29. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine u Doboju na stadionu Luke.

Poslije kornera u 13. minuti Miloš Nikolić donosi vodstvo domaćoj ekipi, asistencija Adonisa Bilala. Sjajna prilika za drugi gol domaće ekipe, Obrad Starčević u 30. minuti šutira volejom, no pogađa prečku. Prvo poluvrijeme 1:0.

Gosti u 80. minuti izjednačuju, strijelac je Miloš Aćimović. Bez pobjednika u Doboju, 1:1.

Žetva očarala Sarajevo: Na sceni NPS izveden balet kojim je sve počelo prije 74 godine

Sloga sada ima 31 bod, dok Leotar ima 28.