U Srbiji burne reakcije nakon prijenosa utakmice BiH: "Skandal, ovo što rade je jezivo"
/ Komentari (12)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
***
***
Ako je srednjovjekovno vrijeme, onda računam 10 dana kasnije.
Šta je svugdje trpate...Ko jexbe vlahe.
Šta je svugdje trpate...Ko jexbe vlahe. ka ****la vas srbija koga boli ***** za nju. Ako je zbog trenutne politike, slažem se! A inače, ti bi zbog gena i tranzicije predaka ipak trebao paziti i na familiju!
I voditelje tih medija na RTS i RTRS u Vidis im na facama da pate da ne mogu Sebi Doci Jedina im je utjeha posjeta konobarice onome Bibiju ubici zena i djece kojega Ni Donald vise Ne voli
A u nokaut fazama je sve moguce Ima da jedu svoja muda od muke TI ljudi toliko mrze da Vec mnogi imaju Probleme sa zdravljem depresija i kanceri Im zadaju velike brige
Mislim da to nije toliko izraz komentatorovg raspolozenja i afiniteta, nego ili mu je naredjeno da tako prenosi, mrtvackim glasom, ili se sam boji da pokaze ikakvu euforiju... Ali ljudi, to je nebitno kako srbijanski komentator komentira, neka place ako zeli, nebitno....
Šta je svugdje trpate...Ko jexbe vlahe. ka ****la vas srbija koga boli ***** za nju. pa da ti ta Srbija nije prepustila prenos sa Arene na FTV, gledao bi tu utakmicu al mami u b.uLjetinu L..o..javu
Je Sto Kosovo se nije kvalifikovalo mislim da Su nesretno izgubili od turcina Da Su Jos i oni u Americi Etnicki cistsci lazovi genocidasi Krvoloci monstrumi pljackasi bi masovno Harakiri Cinili Sama cinjenica Ako ih Covjek gleda Kako Lazu Kada krenu Lazi o toboznjim namjestenim zvjerstvima nad Bosnjacima i albancima od markala preko Tuzlanske kapije do Racka da bi se Kao nevino Srbo *****k optuzio Pokazuje da Kim Covjek i Danas ima posla Intetesantno da zvjerstva na Ovcari nad Hrvatima 1991 i ne spominju A i *****ama To ne smeta To Sto Srbo *****k Taj monsurumski cin niti Kao namjesten niti Kao stvaran ne spominje Izgleda da Su u karadzordzevu i To dogovorili Da krvolostvo ovcare treba oba zla da zaborave
>>A u nokaut fazama je sve moguce Ima da jedu svoja muda od muke TI ljudi toliko mrze da Vec mnogi imaju Probleme sa zdravljem depresija i kanceri ma ljudi svćhvatite, boli ga ona stvar za bosnom, ima svoju drzavu za nju navija, sta sad trebam ja iz republike srpske da navijam za bih, boli me za bosnom, sretno vam bilo, dabogda osvojili prvo mjesto, al realno, nemam nikakvu emociju, a emocija je ta koja nosi pa tako i taj komentator isto nema emociju i svejedno mu, gledao bosnu ili juznu afriku, isto mu I SHVATITE TO Im zadaju velike brige ka Ako Jos odemo dalje<<
SVI DUSMANI BOSNE