Rapsodija na Camp Nou: Barca ponizila Huescu i postigla osam golova

Barcelona je u trećem kolu Primera lige sa visokih 8:2 savladala Huescu na Camp Nou. Iako sun a kraju postigli čak osam golova, meč nije dobro počeo za Katalonce.

Gosti su prvi poveli. Igrala se treća minuta kada je Cuch zatresao mrežu prvaka Španije.

Na 1:1 čekalo se 13 minuta. Messi je bio strijelac, a samo osam minuta kasnije Pulido je autogolom razočarao svoje saigrače. Do odmora smo vidjeli još dva gola - Suarez je u 39. minuti povisio na 3:1, ali je Gallar tri minute poslije uspio da smanji na 2:3.

U nastavku pet golova Barcelone. Redom su pogađali Dembele u 48., Rakitić u 52., ponovo Messi u 61., Alba u 81. te opet Suarez u 91. minuti iz penala za konačnih 8:2.