Prva pobjeda Tuzle, majstorija Koljića u remiju Radnika i Krupe

Dvije utakmice trećeg kola Premijer lige Bosne i Hercegovine odigrane su danas. Radnik i Krupa podijelili su bodove, dok je prvu pobjedu u Premijer ligi BiH upisala ekipa Tuzla Cityja.

Jedini gol za prva tri boda ekipe Slobodana Starčevića postigao je u 34. minuti Nikola Mitrović na asistenciju Ajdina Nukića za prvu - historijsku pobjedu u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

U drugom susretu danas Radnik i Krupa na Vrbasu podijelili su bodove odigravši 2:2 u Bijeljini. Oba gola za goste postigao je Elvir Koljić (10, 45+2), dok su za Radnik pogađali Hadžić u desetoj i Martinović u 55. minuti susreta.