Pulišić heroj Milana, Salernitana prekinula niz bez pobjeda

0

U okviru 18. kola Serije A, Milan je na svom stadionu dočekao Sassuolo, ostvarivši pobjedu rezultatom 1:0.

Milan je u ovu utakmicu ušao nakon neriješene utakmice protiv Salernitane, dok je Sassuolo izgubio posljednji susret protiv Genoe.

U prvom poluvremenu utakmice poništena su dva gola Milana zbog ofsajd pozicija u 8. i 32. minuti.

Alma je s troje djece skočila u rijeku, suprug uhapšen: ‘Svađali su se i tjerao je iz kuće‘

Prva velika prilika rezultirala je i jedinim golom na utakmici. Bennacer je u 59. minuti poslao ubačaj na kojeg je natrčao Pulušić, postigavši pogodak za vodstvo od 1:0. Do kraja susreta nije bilo značajnih prilika, te je rezultat ostao nepromijenjen.

U drugoj utakmici istog termina, Verona je ugostila Salernitanu.

Gosti su slavili rezultatom 0:1, a jedini gol postigao je Tchaouna u 48. minuti nakon asistencije Kastanosa.

Salernitana je tako prekinula niz od četiri utakmice bez pobjede, piše SC Sport.