Pripreme za Svjetsko prvenstvo u Kataru: Srbija deklasirala Bahrein

1

U okviru priprema za SP koje počinje za dva dana Srbija je savladala Bahrein sa 1:5.

Sjajno su reprezentativci Srbije otvorili meč i u osmoj minuti poveli fantastičnim golom Tadića iz slobodnog udarca.

Ipak Bahrein je uspio stići do poravnanja samo šest minuta poslije, siguran sa bijele tačke bio je Hilal.

Zvizdić i Ademović u Istanbulu: Važni razgovori o rezoluciji o Srebrenici s turskim liderima

Predstavljamo učesnike Mundijala - Grupa E: Njemačka i Španija apsolutni favoriti

Ipak u drugom poluvremenu, sjajni duo Tadić-Vlahović donosi sigurnu pobjedu Srbiji. Prvo je Vlahović uposlio Tadića u 50. minuti, koji postiže svoj drugi gol na utakmici.

Samo minutu poslije Tadić se odužio Vlahoviću asistencijom, a napadač Srbije je to iskoristio i povećao rezultat na 1:3.

Na 1:4 povećao je Đuričić u 87. minuti meča, a Vlahović je upisao novu asistenciju u 90. minuti kada je uposlio Jovića, koji je bio siguran i tako postavio konačnih 1:5, piše SC Sport.