Premijer liga BiH: Sloga 'izvukla' bod protiv Zrinjskog, viđen penal i tri crvena kartona

0

U meču 21. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, Sloga i Zrinjski su odigrali neriješeno (1:1).

Ovaj susret bio je pun tenzija, a glavni sudija meča je na kraju pokazao čak tri crvena kartona.

Dva igrača Sloge su ranije završila susret, a riječ je o Milošu Nikoliću i Bojanu Bataru. U mostarskom timu je 'pocrvenio' Mario Ćuže.

Oprez: Za danas upaljen meteoalarm - pogledajte i kakvo će nam vrijeme biti do subote

Do prvog pogotka je publika čekala do 81. minute, kada je Nemanja Bilbija iz penala postigao pogodak za Zrinjski.

Kada su svi mislili da je gotovo, Srđan Grabež u petoj minuti nadoknade postiže pogodak za Slogu, te susret završava rezultatom 1:1.