Premijer liga BiH: Lagana pobjeda FK Sarajevo na stadionu Koševo

0

U meču devetog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, FK Sarajevo je ostvarilo pobjedu protiv FK Zvijezda 09, a rezultat je glasio 2:0.

Ovom pobjedom, Bordo tim se vratio na diobu drugog mjesta našeg elitnog ranga, dok je Zvijezda ostala na posljednjem.

Sve je bilo riješeno u prvom poluvremenu. Prvi gol je postigao Renan Oliveira u 23. minuti, dok je pobjedu potvrdio Slaviša Radović golom u 44. minuti.

Talijanski atletičar nije imao sretan početak na Olimpijadi: Izgubio je nešto veoma važno

FK Sarajevo očekuje derbi protiv FK Željezničar u narednom kolu, koji će se igrati u subotu, 7. oktobra od 17:00 sati na stadionu Koševo.

S druge strane, novu priliku za bodove će Zvijezda 09 imati na domaćem terenu protiv FK Tuzla City, također u narednu subotu od 17:00 sati.