Premijer liga BiH: Igman vodio do 91. minute, pa primio pogodak

0

U duelu 26. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine su se danas, 14. aprila, sreli FK Igman i HŠK Posušje, a rezultat je glasio 1:1.

Domaćini iz Konjica su igrali odlično, te su od 40. minute vodili. Strijelac pogotka je bio Anel Hebibović, asistent je bio Belmin Mešinović.

Sve je izgledalo dobro za Igman, ali je u sudijskoj nadoknadi, tačnije u 91. minuti, uslijedio šok na stadionu u Konjicu.

U Hrvatskoj zgroženi novim cijenama: "Lani je koštalo 15, a ove godine 350 eura. Ovo je sramota"

Na asistenciju Gabrijela Bobana, Karlo Kamenar postiže izjednačujući pogodak i tako 'oduzima' važnu pobjedu za FK Igman, koja bi mogla i značiti ispadanje ove ekipe iz Premijer lige BiH.

Sada je FK Igman na 27 poena, samo jedan poen više od FK Željezničar, koji svoj meč igra od 20:00 sati na stadionu Grbavica, protiv FK Sarajevo. Ovaj meč možete pratiti u tekstualnom prijenosu uživo na portalu Radiosarajevo.ba