Premijer liga BiH: FK Borac pobijedio FK Velež, Rođeni od 20. minute igrali s igračem manje

2

U susretu devetog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine između FK Borac i FK Velež, pobjedu je odnio tim iz Banja Luke, rezultatom 2:0.

Golove za banjalučki tim postigli su Zoran Kvržić i Stojan Vranješ. Posebno je impresivan bio pogodak Zorana Kvržića.

Ključni moment utakmice desio se u 20. minuti, kada Asmir Suljić dobija drugi žuti karton.

Razbijen klan švercera drogom u Austriji: Državljanin BiH (35) rukovodio narko bandom iz zatvora

Ovom pobjedom, FK Borac Banja Luka učvrstio je prvo mjesto na tabeli. S druge strane, FK Velež zauzima peto mjesto.

U narednom, 10. kolu, Rođeni dočekuju Posušje, dok Borac gostuje u Gabeli protiv GOŠK-a.