Premijer liga BiH: Borac u gostima pobijedio Široki Brijeg i 'zasjeo' na prvo mjesto

0

Fudbaleri FK Borac Banja Luka su u zaostalom susretu 1. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine u gostima pobijedili NK Široki Brijeg rezultatom 2:0.

Iako se očekivala mnogo napetija utakmica između dvije ekipe koje se nalaze na vrhu tabele, sve je bilo riješeno za - osam minuta.

U petoj minuti, gol za goste iz Banja Luke postigao je Jovo Lukić. Tri minute kasnije, Damir Hrelja postiže i drugi pogodak i tada je meč bio gotov.

Vladimir Putin zatražio smjenu ministra odbrane Šojgua, evo ko bi ga mogao naslijediti

Širokobriježani su pokušavali doći barem do utješnog pogotka, ali nije bilo dovoljno protiv raspoloženog Borca.

U utakmicama koje će se igrati tokom narednog vikenda, Borac je domaćin FK Velež, dok Široki Brijeg gostuje na Grbavici kod FK Željezničar.