Premijer liga BiH: Fantastično poluvrijeme, Željezničar i Sloga izjednačeni na pauzi

0

U susretu 23. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine na stadionu Grbavica igraju Željezničar i Sloga iz Doboja, a na poluvremenu je rezultat izjednačen, 1:1.

Pred odlično popunjenom Grbavicom, domaći Željezničar traži ključne bodove u borbi za Europu.

S druge strane, Sloga je u sredini tabele, ali je samo nekoliko bodova iznad zone za ispadanje

Portal Radiosarajevo.ba traži novinarke/novinare

Ovaj susret je počeo fenomenalno, s puno otvorene igre obje ekipe. Željezničar je imao inicijativu, ali nije se predavala ni Sloga, koja je došla da se nadigrava sa sarajevskim klubom

Ipak, Željo dolazi do pogotka u 21. minuti utakmice. Santos je iskoristio ubačaj Andrije Drlje i fantastično postigao gol.

Mulalić odabrao početni sastav Željezničara za meč protiv Sloge -  evo gdje možete gledati utakmicu

Mulalić odabrao početni sastav Željezničara za meč protiv Sloge - evo gdje možete gledati utakmicu

Poslije gola je skinuo dres i dobio žuti karton, te će propustiti meč protiv Leotara u narednom kolu

Sloga dolazi do izjednačenja u 35. minuti. Nemanja Mihajlović je imao fantastičan prodor, a gol je na njegovo dodavanje postigao Milan Lalić