Premijer liga BiH: Fantastičan meč u Gabeli, FK Sarajevo 'presretno' s bodom

0

U okviru šestog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine GOŠK Gabela i FK Sarajevo su podijelili bodove, a rezultat je glasio 2:2.

Počelo je odlično za povratnike u elitni rang bh. nogometa. GOŠK je dominirao utakmicom, a tu dominaciju su pretvorili u pogodak u 41. minuti. Strijelac je bio Nihad Šero

Drugo poluvrijeme je počelo još bolje za domaće. U 58. minuti Filip Mihaljević je matirao golmana Muhameda Šahinovića za velikih 2:0

Otvorena izložba “Antifašistički strip u Jugoslaviji”, od „Pionira“ do „Partizana"

Međutim, Bordo tim se uspio vratiti u meč, a zaslužan je bio rezervista Ajdin Hasić. On je ušao u 57. minuti, a u 62. i 66. minuti je postigao dva gola i vratio svoj tim u meč.

Ipak, nije bilo snage ni u jednom timu za pobjednika, pa su bodovi podijeljeni. U narednom kolu FK Sarajevo dočekuje HŠK Zrinjski na Koševu, dok GOŠK gostuje na Grbavici kod FK Željezničar.