Prekinuta utakmica U Engleskoj: Ukazuje se pomoć navijaču na tribinama

0
Printscreen / Ljekari trče preko terena da pruže pomoć navijaču

Susret Watforda i Totenhama u okviru engleskog Premiershipa prekinut je u 85. minuti, jer je jednom navijaču pozlilo na tribinama.

Utakmica je prekinuta jer se jednom navijaču ukazuje hitna medicinska pomoć na tribinama.

Sudija je prekinuo duel, navodno jer je navijač u teškoj zdravstvenoj situaciji i ljekari mu se u ovom trenutku bore za život.

Black Tie 2 | Tužilaštvo BiH tvrdi da je organizirana kriminalna grupa imala namjeru preuzeti državu

Utakmica je nastavljena kroz 10 minuta, a rezultat je u toku prekida meča bio 0:0.

Slična situacija desila se nedavno na meču između Newcastlea i Tottenhama, a tada je jedan domaći navijač doživio srčani udar i dok mu se ukazivala pomoć, sudija je također prekinuo susret.

Susret Watforda i Chelseaja u okviru 14. kola engleskog Premiershipa prekinut je također jer je jednom navijaču pozlilo na tribinama, nakon čega je sudija odmah poslao igrače u svlačionicu.