Predivni prizori iz glavnog grada Bosne i Hercegovine: Sarajevo slavi Argentinu!

5

Nogometaši Argentine treći put u historiji osvojili su naslov svjetskog prvaka pobijedivši Francusku s 4:2 boljim izvođenjem jedanaesteraca.

Rezultat u osnovnih 90 minuta bio 2:2, a poslije dodatnih 30 minuta produžetka 3:3.

Utakmicu na stadionu Lusail pred 88.966 gledatelja, sudio je Poljak Szymon Marciniak.

Lijepa vijest: Na KCUS-u uspješno urađene tri transplantacije bubrega

Pogledajte kako u Sarajevu navijači Argentine slave gol

Utakmica iz Dohe gledala se širom svijeta, pa tako i u Sarajevu.

Iz glavnog grada Bosne i Hercegovine predivni prizori nakon što su Leo Messi i društvo preko penala izborili treći naslov svjetskog prvaka.

Urednik i novinar Faruk Vele snimio je zanimljive kadrove u kojima Sarajevo slavi Argentinu!