Pred dolazak u BiH: Ukrajina remizirala sa Bugarskom

0

Fudbalska reprezentacija Ukrajine u pripremnom meču u Odessi, remizirala je sa selekcijom Bugarske (1:1)

Posljednji protivnik naše reprezentacije u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u Kataru izbjegao je poraz spektalukarnim golom u 80. minuti Tarasa Stepanenka.

U 35. minuti susreta nakon greške odbrane Ukrajine, Radoslav Kirilov pogađa za prednost selekcije Bugarske.

Preminuo Branislav Brano Mićunović, čovjek s američke crne liste

Ukrajinci su u potpunosti je nadigrala Bugare, sa omjerom 36 šuteva na gol, 14 u okvir, ali nažalost nisu dobru igru mogli krunisati pobjedom.

Selektor Petrakov je na teren od prve minute izveo ovaj sastav: Buschan, Matviienko, Kryvtsov, Sobol, Zinchenko, Tymchyk, Sydorchuk, Malinovsky, Zubkov, Yarmolenko, Dovbyk.

Šansu sa klupe dobili su još Yaremchuk, Stepanenko, Riznyk, Tsygankov, Kovalenko i Garmash.

Podsjetimo, utakmica BiH – Ukrajina igra se u utorak na stadionu Bilino Polje sa početkom od 20:45 sati.