Poluvrijeme za pamćenje na Koševu: Golovi padali kao na traci, Sarajevo pred pobjedom

0

FK Sarajevo na poluvremenu utakmice 15. kola Premijer lige BiH protiv Tuzla Cityja ima vodstvo od velikih 4:1.

Gledali smo nevjerovatnih prvih 45 minuta na Koševu, gdje su golovi padali kao na traci.

Povelo je Sarajevo u 19. minuti golom Hamze Čatakovića.

Udes na brzoj cesti na ulazu u Sarajevo

Međutim, gosti su već u 22. minuti uspjeli poravnati preko Đorđa Pantelića.

Samo minut kasnije Mirza Mustafić je donio novo vodstvo Sarajevu, a isti igrač je u 26. minuti zabio za 3:1.

Golijada na Koševu: Za sedam minuta pala četiri pogotka

Nije to bilo sve što se tiče uzbuđenja, jer je Čataković svojim drugim golom u 36. minuti povisio na 4:1.

Podsjetimo, utakmica je počela nesvakidašnjim gestom gostujućih igrača, koji su u znak protesta prema suđenju odlučili klečati prvih 90 sekundi.