Pogotkom Višće otvorena golijada u visokoj pobjedi Basaksehira

Na stadionima u Turskoj svoje briljantne partije nastavio je bh. nogometni reprezentativac, Edin Višća, koji u posljednje vrijeme u zaista sjajnoj formi.

Danas je Višća, u okviru šestog kola Superlige u Turskoj nastupio za svoj tim Basaksehir, koji je gostovao kod Alanyaspora. Utakmicu u kojoj je Basaksehir savladao domaću ekipu sa visokih 5:0 obilježio je svakako i bh. reprezentativac, koji je i otvorio golijadu na ovoj utakmici.

U 30. minuti Višća je dobio loptu na lijevom krilu i sjajnim driblingom prošao pored odbrane Alanyaspora, te postigao lijep pogodak za vodstvo svog tima od 0:1. Tim rezultatom je i završeno prvo poluvrijeme utakmice.

Drugi dio utakmice za goste je donio još četiri pogotka, a redom su mrežu domaćih pogađali Batdal u 49., Epureanu u 52., Under u 58., te Pektemek u 87. minut.

U nastavku pogledajte gol kojim je Višća donio pobjedu svom timu.

Edin Visca Goal HD - Alanyaspor 0 - 1... by worldfoot