Pogledajte spektakularan gol Lionela Messija zbog kojeg mu je aplaudirao cijeli stadion

0

Nogometaši Inter Miamija savladali su u gostima ekipu Sporting Kansas City sa rezultatom 3:2.

Ekipa iz Miamija je uspjela doći do pobjede zahvaljujući magiji Lionela Messija i sjajnoj igri Luisa Suareza.

Iako je Sporting došao u vodstvo u šestoj minuti (Thommy), rezultat je 12 minuta kasnije poravnao Gomez koji je zatresao loptu u mrežu.

Dragan Bursać: Srbija sastavlja ratni kabinet vlade?

Početkom drugog poluvremena desila se magija u režiji Lionela Messija koja je dovela Inter Miami do potpunog preokreta.

On se namjestio sa oko 20 metara i zatresao mrežu protivničke ekipe te su mu zbog obog poteza aplaudirali i navijači Sportinga. Gol Lionela Messija možete pogledati OVDJE.

Thommy je novim pogotkom izjednačio rezultat, a pobjedu Inter Miamiju donio je Luis Suarez.