Pogledajte slavlje igrača i navijača Zrinjskog nakon velikog remija s Aston Villom

1

Aktuelni bh. prvak Zrinjski na častan način se oprostio od Europe, remiziravši sa slavnom Aston Villom (1:1) u meču posljednjeg šestog kola Konferencijske lige.

Gosti iz Engleske poveli u 61. minuti golom Nicola Zaniola, a izjednačenje Mostarcima donio je Matija Malekinušić u 87. minuti.

Iako nisu izborili plasman dalje, igrači i navijači mostarskog kluba znali su proslaviti veliki rezultat.

Tinejdžer iz Srbije pretukao djevojku u Beču: Prijetio joj nožem pa je zaključao u sobu

Na kraju meča su zajedno slavili, a kako je to izgledalo možete vidjeti u fotografijama i videu koji je zabilježio naš fotoreporter.

Zrinjski je takmičenje u grupi E okončao na četvrtoj poziciji s četiri osvojena boda.