Na debiju postigao nevjerovatan gol: Pogledajte majstoriju Lionela Messija

0

Lionel Messi zabio je gol iz slobodnog udarca duboko u sudijskoj nadoknadi u svojoj prvoj utakmici za Inter Miami, koji je došao do pobjede od 2-1 nad meksičkim Cruz Azulom na otvaranju Liga kupa.

Messi je ušao s klupe u 55. minuti jer je dosad imao samo tri puna treninga sa ekipom, piše Jutarnji.hr.

U 93. minuti sam je zaradio prekršaj na oko 20-tak metara, te lijevom nogom sjajno izveo slobodan udarac za pobjedu.

Duraković o incidentu u Potočarima: Muškarac sa beogradskim tablicama prijetio 'Pobiću vas sve'

To je poslalo u delirij rasprodanu publiku u Fort Lauderdaleu, uključujući NBA igrača LeBrona Jamesa, teniserku Serenu Williams i medijsku osobu Kim Kardashian. Bila je to i prva pobjeda Miamija od 23. maja.

Messi i James snimljeni su u velikom zagrljaju dvaju legendi prije susreta.

Liga kup je novi ljetni turnir, koji po prvi put okuplja 47 klubova MLS-a i meksičke lige.