Pogledajte kako su navijači BiH bakljama prekinuli utakmicu protiv Luksemburga

1

Utakmica 9. kola kvalifikacija za EURO 2024 između Luksemburga i Bosne i Hercegovine prekinuta je nakratko u 27. minuti, a prekid su izazvali navijači našeg državnog tima.

U tim trenucima je glavni sudija iz Latvije Andris Treimanis dosudio jedanaesterac za domaći tim, nakon čega su navijači BiH teren zasuli bakljama.

Uslijedio je prekid utakmice koji je trajao nekoliko minuta, a nakon toga su domaći golom Gersona Rodriguesa iz penala stigli do prednosti od 2:0.

Policajci ubili učenika napadača (14) u školi u SAD-u: "Citirao je i pjesmu Baje Malog Knindže"

Uz bakljadu, navijači su istakli parolu na kojoj je pisalo "0% fudbal, 100% kriminal",

S tribina su se također čuli povici "Savez, napolje" i „Vico, p**eru!"

Snimak ovih dešavanja pogledajte OVDJE.

/ Anketa

Koliko će Zmajevi bez Džeke i Pjanića osvojiti bodova u utakmicama protiv Luksemburga i Slovačke?