Pogledajte kako je Ermedin Demirović golom u 100. minuti spasio Stuttgart poraza

0

Stuttgart je u posljednjem meču šestog kola njemačke Bundeslige odigrao 1:1 s Hoffenheimom.

Bod Stuttgartu u 100. minuti donio je naš Ermedin Demirović (26).

Bh. reprezentativac je prvo promašio penal, a zatim odbijenu loptu poslao u mrežu i postavio konačnih 1:1. Njegov gol pogledajte OVDJE.

Saobraćajna nesreća u Sarajevu: Pijan i bez vozačke dozvole sletio sa puta

Meč je bio produžen šest minuta, međutim, igralo se više jer je glavni sudija pregledavao VAR nekoliko minuta nakon dosuđenog penala.

Demirović je igrao od 62. minute, a ovo mu je bio peti gol u sezoni, te je trenutno najbolji strijelac svoje ekipe.

U gostujućoj ekipi još jedan Zmaj, Haris Tabaković (30), igrao je od 72. minute. To je bio njegov treći nastup za Hoffenheim u Bundesligi.

Strijelac gola za Hoffenheim u sinoćnjem susretu bio Valentin Gendrey u 44. minuti meča.

Stuttgart je trenutno osmi s devet bodova, dok je Hoffenheim na 16. poziciji s četiri boda.

U narednom kolu Stuttgart gostuje Bayern Munchenu, dok Hoffenheim igra protiv Bochuma.