Pogledajte eurogol Nike Jankovića protiv Tobola u stilu Bake Sliškovića

1

O pogotku Nike Jankovića za pobjedu Zrinjskog nad Tobolom (1:0) već se uveliko priča ne samo u regiji nego i Europi.

Kako i ne bi, jer pogodak kakav je on postigao, rijetko se viđa.

Postići gol iz kornera ne može svatko i to je dosad bilo rezervirano samo za prave majstore, poput Blaža Sliškovića ili Piksija Stojkovića, a od ovog četvrtka među u to društvo ušao je i Dinamov igrač na posudbi u Zrinjskom, Niko Janković.

Ustavni sud donio odluku: Hoće li SNSD-u biti oduzet mandat četvrtog delegata u Domu naroda BiH?

Velika pobjeda Zrinjskog u Mostaru: Savladan je i Tobol

Mostarci su slavili pobjedu, a Niko je bio junak večeri i donio vrijednu pobjedu svom timu u UEFA takmičenju.

Nakon "prvog poluvremena" Zrinjskog i Tobola u prednosti je prvak Bosne i Hercegovine. Zrinjski je prvu utakmicu dobio 1:0 i premda će odluka o prolazu pasti u Kostanaju, bliži prolazu je mostarski klub.

Priznao je to i uvijek poslovično oprezni trener Mostaraca Sergej Jakirović.

"Znat ćemo iza uzvrata jesmo li prošli u četvrto kolo, ali sigurno da smo sada bliži prolazu, jer imamo prednost. Pripremit ćemo se najbolje moguće, ali svjesni smo da i tamo moramo zabiti", rekao je Jakirović nakon mostarske utakmice.

Janković je u 76. minuti u stilu Blaža Sliškovića pogodio direktno iz kornera za veliko slavlje Mostaraca.