Palo pet golova za 45 minuta: Džeko ima prolaz, Lukaku uništava PSG

Ljubitelji nogometa, posebno Lige prvaka, večeras uživaju u dvije fantastične utakmice, na kojima su za 45 minuta vidjeli čak pet golova.

U Parizu, PSG iz prvog meča ima dva gola prednosti. No, upitno je da li će Francuzi proći, jer Manchester United vodi 2:1. Belgijanac Lukaku je postigao dva sjajna gola i drži Đavole u igri za prolaz u četvrtfinale.

U slučaju da Englezi postignu još gol, proći će dalje.

Zanimljivo je i u Portugalu, gdje Roma našeg Edina Džeke ima sjajnih 1:1. Prvi meč je bio 2:1 za Rimljane i ovaj rezultat vodi Italijane među osam najboljih.

Suarez je prvo doveo u vodstvo Porto, da bi De Rossi sa bijele tačke izjednačio na 1:1.

Dijamant, naravno, igra od prve minute i vodi Rimljane prema još jednom sjajnom rezultatu.