Ovo je trenutak kada su Finci ostali s deset fudbalera

0

Iako reprezentacija Finske na poluvremenu vodi protiv BiH sa 2:0 u Zenici, naši momci imaju razlog za optimizam.

Razlog je činjenica da će Zmajevi čitavo drugo poluvrijeme igrati s fudbalerom više.

Glavni sudac Michael Oliver u 37. minuti susreta odlučio je pokazati direktan crveni karton fudbaleru Minnesote Jukki Raitali.

Pogledajte privođenje: Seid Hadžibajrić i Elmedin Karišik predati u nadležnost Tužilaštva KS

On je s leđa vrlo grupo startovao nad Seadom Kolašincem zbog čega fudbaler Arsenala nije mogao nastaviti utakmicu.

Kolašinca je zamijenio Ermedin Demirović.