Ovakav stravičan start odavno nije viđen u nogometu: Sudija odmah pokazao crveni karton

0

Nogometaši Al Ittihada savladali su ekipu (2:1) Navbahora Namangana u revanš meču osmine finala azijske Lige prvaka.

Gosti su prvi došli do vodstva kada je napadač Karim Benzema postigao autogol i donio Navbahoru rezultat od 1:0.

Na samom kraju prvog poluvremena Al Ittihad je stigao do izjednačenje, u šestoj minuti nadoknade, preko Hamdallaha.

Prihodi Starbucksa zbog bojkota drastično pali u prvom kvartalu ove godine

Trenutak odluke se desio u 87. minuti, a ovaj put autogol je dao igrač Navbahora Tabatadže, te je tako Al Ittihad pobjedom od 2:1 uspio proći u narednu fazu takmičenja.

Ipak, najzapaženiji detalj utakmice desio se pred kraj susreta, u osmoj minuti sudijske nadoknade, kada je igrač Navbahora Jovan Đokić napravio stravičan prekršaj za crveni karton. Pogledajte video prekršaja OVDJE.

Kada je lopta bila u zraku on je skočio i nogom u glavu udario protivničkog igrača nakon čega je isključen.

Podsjetimo, prvi susret između ove ekipe završen je neriješenim rezultatom i bez golova (0:0).