Odličan nastup FK Sarajevo u prvoj rundi Omladinske Lige prvaka

0

Juniori FK Sarajevo odigrali su meč prve runde Omladinske Lige prvaka protiv ukrajinskog predstavnika FC Ruh Lviv, a rezultat je glasio 1:1.

Ovo je prvi nastup za U-19 selekciju FK Sarajevo i može se reći da su se odlično predstavili.

Na stadionu ZKS Stal Stalowa Wola u Poljskoj, prvi gol viđen je u 23. minuti, kada je mrežu domaće ekipe zatresao Bakir Nurković

Godišnjica legendarnog nastupa Metallice u zatvoru San Quentin

Nažalost, mladi igrači FK Sarajevo nisu izdržali do kraja meča. Iz penala je u 66. minuti pogodio Kitela.

Revanš meč igra se 25. oktobra u glavnom gradu Bosne i Hercegovine. Izabranici Dženana Uščuplića imat će priliku proći u drugu rundu, te potencijalno izboriti playoff, gdje se uključuju mlade ekipe timova koji igraju Ligu prvaka.