Odigran fantastičan remake prvog poslijeratnog derbija Željezničara i Sarajeva

0

Na stadionu Grbavica odigran je danas remake prvog sarajevskog poslijeratnog derbija, a meč je završen rezultatom 1:1.

Nekoliko hiljada gledatelja prisustvovalo je vrlo lijepoj nogometnoj predstavi u kojoj su viđena dva gola za 60 minuta utakmice (dva puta po 30 minuta).

Za Sarajevo je vodeći gol na meču postigao Amar Ferhatović u 56. minuti, a Hadis Zubanović je izjednačio na 1:1 u trećoj minuti sudijske nadoknade (60 + 3).

Pekara 'Manja' u Sarajevu prestaje sa radom na ovoj lokaciji

Remake prvog poslijeratnog derbija Željezničara i Sarajeva - undefined

Za Željezničar su utakmicu počeli Gušo, Biščević, Adžem, Fatić, Memić, Kurt, Jahić, Muharemović, Kunić, Žerić i Pehlivanović.

Za Sarajevo Dedić, Elkaz, Uščuplić, Hošić, Dalipagić, Mujkić, Gogalić, Džaviti, Ćenan, Hrvat i Herco.

Susret je sudio Džemal Čalija.

Na kraju dodajmo i najvažniju informaciju - sav prihod od utakmice išao je u humanitarne svrhe.