Očajni Juventus može da zaboravi na titulu: Mršavi remi u torinskom derbiju

0

Nije bilo pobjednika u novom torinskom derbiju. Juventus i Torino podijelili su bodove na Allianz stadionu u utakmici 26. kola italijanske Serije A (1:1).

Adrien Rabiot je imao dobru priliku u 11. minuti, a samo dvije minute nakon toga Matthijs de Ligt je sjajno skočio nakon kornera i pogodio glavom za prednost Stare dame od 1:0.

Do kraja prvog poluvremena nije bilo nekih izglednijih šansi, piše Scsport.

Matursko veče udar na džepove roditelja: Koliko je novca potrebno izdvojiti za ovo slavlje?

Poslije pet minuta igre u drugom dijelu, Rolando Mandragora je prijetio golu Juventusa, ali odbranio je to Wojciech Szczesny.

Andrea Belotti je odličnim udarcem u 62. minuti donio poravnanje gostima, koji su i u drugom poluvremenu imali nešto veći posjed lopte.

U drugom dijelu utakmice Stara dama nije uputila nijedan udarac u okvir gola Torina, koji također nije imao neke veće šanse, tako da je susret završen bez pobjednika.