"Obračun u utorak": Pogledajte kako su austrijski mediji izvijestili o trijumfu Zmajeva u Zenici

/ Komentari (4)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Mex

Ma momci su pobjedili svakako igrajte za sebe lagano maestralno kako samo vi znate !😘

Kolko

Li.ce love platiti *****a i *****k austriji da ucini sve STA je u njihivoj moci da Mi izgubimo u Utorak Jer Ono i jedan drugi vise vole njihivo zlo nego Nase Dobro Svaki *****k i *****a bi podpisao da Srbija i Hrvatska ne idu na mundijal Ako bi to pomoglo da ne ide i Bosna i Hercegovina Mrznja prema nasoj zemlji je Kod *****ka patoloska iz srednjeg vijeka vuce korijenje jer smo za njih i onda i Danas Bili civilizacija a kod *****a je To krenulo od NDH A posle raspada SFRJ je i *****a uvidio da Rijesenja za *****cko *****ko pitanje podjela Bosne i Hercegovine

Riesenrad - Prater!

Ako budemo igrali cijelu tekmu kao drugo poluvrijeme u Zenici, velika šansa postoji da ih“ uzmemo”!? Nista nisu bolji od nas osim sto igraju 90 minuta turbo!? I bez bježanja od lopte i prema “ golmanu u krilo”, nismo bas dobri u tom??? Nadam se navijači ce biti glasniji od “ policijskih pasa“, tanko je bilo bodrenje?!? Ova ce utakmica biti puno “ laganija” za igru nego ova sad u Ze. bez opterećenja ali samo prema golu!!! Sretno Znajevi!!! 🍀🍀👏 Forza !!!

KIG DOM

LJUDI BILA JE TESKA NASA GRUPA.IMAMO BARAZ VIDJECEMO UTSRAK.CESTITAM STRUCNOM STABU I IGRACIMA ZA BORBU I SVE STO STE NAPRSVILI U DRUGOM POLUVREMENU.

/ Najnovije