Novo priznanje za bh. sudiju: Irfan Peljto delegiran za utakmicu Konferencijske lige
Irfan Peljto, najbolji nogometni sudija u Bosni i Hercegovini i ovom dijelu Eruope, delegiran je za polufinalnu utakmicu Konferencijske lige.
Sarajliji je pripala velika čast da obavlja funkciju četvrtog sudije na susretu između Rayo Vallecana i Strasbourga.
To za Irfana Peljtu nije nova uloga, jer je već ranije imao slične zadatke.
Prva reakcija o ukidanju pritvora zločincu Kunarcu: "Ovo je zastrašujuća poruka svim povratnicima"
Glavni sudija duela u Španiji bit će Donatas Tumšas iz Litvanije, uz pomoć Aleksandras Radijušas i Dovydas Sužidelis, dok su u VAR sobi Tomas Kwiatkowski i Ivan Bebek.
U drugom meču polufinala sastaju se ukrajinski Šahtara i Crystal Pallas, koji je ranije izbacio bh. predstavnika Zrinjski iz Mostara.
🇪🇸 La queue des supporters du Rayo Vallecano pour acheter leur ticket pour la demi-finale de Conference League contre Strasbourg 🏆#RayoVallecano #RCSA #UECL (🎥 @UnionRayoLive)pic.twitter.com/eGydQeQukJ
— Stadium Traveller (@Stadium_Tr) April 27, 2026
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.