Novi skandalozan penal u bh. ligama: Mogao bi odlučiti putnika u elitni rang

1

Fudbaleri Radnika iz Bijeljine savladali su u 23. kolu Prve lige Republike Srpske ekipu Leotara minimalnim rezultatom, a trenutak koji je odlučio pobjednika podigao je mnogo prašine.

Radnik iz Bijeljine će se po svemu sudeći uskoro vratiti u Premijer ligu, a u susretu protiv Leotara u 23. kolu Prve lige Republike Srpske, Radnik je slavio sa rezultatom 1:0 nad trebinjskim timom.

Gol je postignut u sudijskoj nadoknadi iz penala, a iz Leotara su imali oštre kritike na skandalozan penal koji je dosuđen domaćinu, inače, utakmicu je sudio Vanja Ajder.

Sve veća podrška: Još jedna zemlja objavila da je kosponzor rezolucije o genocidu u Srebrenici

"Poraz nas ne boli, Bilo ih je, biće ih... Boli 'penal' u 91. minuti... Bole četiri povrijeđena fudbalera... Boli ponovno iživljavanje 'sudije' Vanje Ajdera...", stoji u objavi Leotara.

"Situacija kod penala za Radnik u prvom od osam minuta nadoknade. Mi nemamo komentar, a vi prosudite sami", napisali na zvaničnoj stranici Leotara uz snimak spornog trenutka.

Radnik je nakon ove pobjede lider na tabeli sa 55 bodova, dok je Leotar 7. sa 34 boda.

Ситуација код пенала за Радник у првом од ОСАМ минута надокнаде. Ми немамо коментар, а Ви просудите сами...