Novi cirkus na bh. nogometnim terenima: Zabranili prijenos utakmice, gostima poništena dva gola

2

Sloboda Novi Grad i Zvijezda 09 odigrali su 0:0 u okviru meča 13. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine.

Rezultat je ostao u drugom planu, jer su se još i prije meča dogođale nevjerovatne stvari. Kako piše portal Mojabijeljina, Sloboda Novi Grad nije dozvolila da postoji prijenos utakmice!

Oni su zabranili da se emituje bilo kakav snimak uživo i da se dobije prijenos utakmice.

Veliko nevrijeme stiglo i u Bosnu i Hercegovinu: Pogledajte veličinu grada koji je padao

FK Sloboda prekinula crni niz pobjedom nad FK Sarajevom, gosti pogodili dvije stative

Poslali su novinara da izvještava sa utakmice te isti medij prenosi da je bilo skandalozno suđenje.

Bila je to jedna fudbalska lakrdija u režiji glavnog sudije Dragana Todića iz Doboja.

On je poništio dva čista gola napadaču gostujuće ekipe Nemanji Kojiću, nekadašnjem fudbaleru Partizana, koji je u svoje vrijeme riješavao vječite derbije, bio najbolji strijelac u historiji europskih utakmica Rada i bio na pragu reprezentacije Srbije.

Sada igra za Zvijezdu i dominirao je na gostujućem terenu, ali desilo se šta se desilo.

Svirao je dva nepostojeća ofsajda kod dva čista gola, a zatim produžio utakmicu sedam minuta i u 97. minutu svirao penal za Slobodu!

Golman gostujuće ekipe odbranio je penal.

Gosti su i dobili osam žutih kartona i jedan crveni karton!