Nije se mogao suzdržati: Ronaldo se rasplakao nakon ispadanja sa Svjetskog prvenstva

1

Ovo je bila i vrlo vjerojatno posljednja utakmica Cristiana Ronalda (37) na Svjetskim prvenstvima. Ronaldo je nakon poraza od Maroka zaplakao, svjestan da je njegova reprezentacija propustila veliku priliku u borbi za medalju.

Maroko  je u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva pobijedio Portugal 1:0. Senzacionalni Marokanci slavili su golom Youssefa En-Nesyrija u 42. minuti. Taj gol bio je dovoljan da Portugal ispadne na katarskom Mundijalu te da Maroko postane prva afrička reprezentacija u historiji koja je uspjela izboriti polufinale Svjetskog prvenstva.

Sudeći prema snimcima nakon utakmice, Ronaldo nije dobro podnio poraz od Maroka.

Insula, štit, kruna i rijeka Una: Ovaj grad u BiH planira vratiti svoje historijske simbole!

Odličan finiš prvog poluvremena: Maroko sjajnim golom En-Nesyrija vodi protiv Portugala

Po posljednjem sudijskom zvižduku Ronaldo je krenuo da plače. Kako se može vidjeti, lio je suze Portugalac svo vrijeme, a kada je ušao u tunel samo je nastavio.