Nevjerovatna utakmica u Bundesligi: Dva gola u nadoknadi, crveni karton i na kraju - remi

0

Stuttgart i Borussia Dortmund odigrali su nevjerovatan meč u 28. kolu njemačke Bundeslige, a rezultat je na kraju glasio 3:3.

Borussia Dortmund je još uvijek u borbi za titulu u njemačkoj ligi, dok se Stuttgart bori da ostane u Bundesligi i naredne sezone. Kada su se ova dva tima srela u 28. kolu njemačke lige, niko nije očekivao ovakav meč

Na kraju je rezultat glasio 3:3, mada je 15 minuta prije završetka susreta Borussia imala sigurnih 2:0. Golove su postigli Sebastien Haller u 26. i Donyell Malen u 33. minuti.

Džanan Musa i Real Madrid osigurali plasman u polufinale Eurolige

Još kada je Konstantinos Mavropanos u 39. minuti dobio drugi žuti karton, tim iz Dortmunda je već lagano pisao sebi tri boda

Onda nastaje ludilo. Do 83. minute je Stuttgart golovima Tanguya Coulibalyja i Joshue Vagnomana vratila susret na 'nulu'.

U 92. minuti, Giovanni Reyna postiže gol i činilo se kako je meč gotov. Onda, u 97. minuti Silas Katompa Mvumpa, koji je ušao u igru u 62. minuti, daje gol za konačnih 3:3

Srećom po Borussiu, i Bayern Munchen je kiksao, pa su tako još uvijek samo dva boda iza Bavaraca.