Nevjerovatna situacija u slavnom bh. klubu: Igrač i trener se potukli na poluvremenu

0

Nakon prvog poluvremena utakmice sedmog kola Druge lige Federacije Bosne i HercegovineCentar, između Čelika i Mošćanice, došlo je do incidenta na Bilinom polju.

Zeničani večeras nakon dugo vremena igraju utakmicu pod reflektorima, a poslije prvih 45 minuta došlo je do incidenta u kojem su učestvovali članovi Čelika, prenosi portal SC Sport

Čelik vodi nakon prvog dijela sa 1:0, a prilikom odlaska u svlačionice u tunelu su se potukli pomoćni trener Adis Nurković i iskusni defanzivac Aladin Isaković.

Emir Hajdarović: 'Ko zaboravi svoju historiju rizikuje i svoju budućnost'

Sve je to vidio glavni sudija Semir Balić iz Tešnja i obojici pokazao crveni karton. Tako da će Zeničani igrati sa igračem manje u drugom dijelu iz bizarnog razloga, a neće biti ni pomoćnog trenera na klupi.