Nevjerovatan meč na Vodafone Parku: Pjanić i igrači Bešiktaša tuguju

0

Fudbaleri Bešiktaša odigrali su večeras samo 3:3 na svom Vodafone Parku protiv ekipe Adana Demirspora u okviru turskog prvenstva.

Domaći su vodili sa 3:0 na ovom susretu zahvaljujući golovima Montera, Josefa i Yilmaza.

Tako je bilo sve do 60. minute kada počinje ludih pola sata gostujućeg tima. Prvo je Vargas pogodio za 3:1 u 60. minuti, da bi Mario Balotelli 11 minuta prije kraja meč uveo u neizvjesnu završnicu.

Obilježavanje 31. godišnjice stradanja u Ahmićima: Građani krenuli na Put istine i sjećanja

Domaći su odoljevali napadima gostiju sve do 97. minute kada Assombalonga pogađa za konačnih 3:3.

Miralem Pjanić je igrao do 65. minute i upisao sjajnu asistenciju za prvi gol svog tima.

Bešiktaš ostaje lider na tabeli sa 14 osvojenih bodova.