Sramne scene nakon utakmice u Trebinju: Tukli se članovi Leotara i Zrinjskog, učestvovao i Jakirović

6

Ekipe Leotara i Zrinjskog jučer su podijelile bodove u meču 14. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, bilo je 1:1.

Gosti iz Mostara prvi su poveli golom Nemanje Bilbije u 11. minutu susreta. Konačni rezultat pet minuta prije kraja prvog dijela postavlja Haris Handžić.

Time je Leotar prekinuo fenomenalnu seriju Plemića koji su prije ovog meča vezali pet pobjeda, a na posljednih devet mečeva slavili su na njih osam.

"Domovina te zove": Pogledajte koliko je ljudi na Smetovima kod Zenice podržalo skup Rame Isaka

Nažalost, ovaj je susret imao i svoje "treće poluvrijeme". Varnice, kojih je bilo i tokom meča, nastavile su se i nakon njega budući da je došlo do opšte tuče članova delegacija oba tima.

Na jednom snimku koji se pojavio na društvenim mrežama snimak ove tuče jasno je zabilježen, a jedan od aktera bio je i gostujući trener Sergej Jakirović koji je nasrnuo čini se na jednog igrača Leotara.

Bilo je posla i za policiju koja je na kraju morala smirivati situaciju. Ovim je definitivno bačena ljaga na domaću ligu, a za očekivati je da odgovorni budu najoštrije kažnjeni.