Nemanja Bilbija nakon velike pobjede Zrinjskog: 'Predivna noć, ponosan sam'

0

Napadač HŠK Zrinjski Nemanja Bilbija razgovarao je s medijima nakon velike pobjede svog kluba protiv nizozemskog AZ Alkmaara u prvom meču grupne faze Konferencijske lige (4:3).

Kako piše scsport, Bilbija je nakon utakmice rekao: "Ovaj preokret je nestvaran. Kakva noć za nas, za naše navijače… Dali su nam snagu na poluvremenu, na 0:3, bez ikakvog zvižduka. Predivna noć, ponosan sam."

Još je dodao: "Da nastavimo dalje nekako, da pokušamo da ispravimo stvari. Počeli smo malo opuštenije u drugom dijelu, a predivan gol Kožulja dao nam je krila. Imali su stativu na 3:1, to bi možda bio kraj, ali imali smo sreće."

Građani Sarajeva više ne mogu platiti račun za vodu bez plaćanja provizije: Evo šta je razlog

Podsjetimo, HŠK Zrinjski je prvi bosanskohercegovački klub nakon završetka rata u našoj zemlji koji se plasirao u grupnu fazu jednog europskog takmičenja.

Mostarci su ne samo pobijedili, već i predstavili Bosnu i Hercegovinu na najbolji mogući način ovim herojskim povratkom od deficita od tri gola na poluvremenu.