Nemanja Bilbija četiri puta pogađao mrežu Zvijezde

Fena
Nogometaši Zrinjskog skočili su na četvrto mjesto Premijer lige BiH nakon što su u zaostaloj utakmici u Mostaru pobijedili Zvijezdu 09 rezultatom 5:1.

Za razliku od utakmica s početka sezone u kojima se Zrinjski dosta mučio, „Plemići“ su večeras odigrali izvrsnu utakmicu, a posebno je bio inspiriran Nemanja Bilbija koji je zabio četiri gola.

Napadač Zrinjskog tresao je protivničku mrežu u 6., 55., 70. i 77. minuti, a listu strijelaca upisao se i Samir Bekrić u 31. minuti.

Golove za goste postigli su Miljan Govedarica u 60. i Kristijan Tojčić u 82. minuti.

Zrinjski je sada četvrti na ljestvici Premijer lige BiH s dva boda manje od vodećih Sarajeva i Željezničara, te bodom manje od trećeg Širokog.