Ušao sa zastavom Srbije među navijače BiH u Seattleu. Pogledajte što se dogodilo

/ Komentari (12)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Haha

Koja budala. Mogli su ga multietnićari odučit od zivota

Moke

Covjek dosao u dresu BiH. Shvatio bih da je dosao samo sa zastavom Srbije al ni tad ne bi bilo ok da mu neko to otme. Ne znam samo sta je ovim debilima u glavama. Sto je najgore, 100% sam ubjedjen da to ne bi niko uradio ko zivi u BiH (osim mozda iz ethicki cistih mjesta)... nego vjerovatno neki dijasporac koji misli da je veci Bosanac od ljudi koji zive u BiH.

Life coach

Možda je i đikanska zastava smrdila kao što đikani smrde. Razlozi su mnogobrojni, ali prednjače ti što ih smrdljive kuje okotiše, strah od sapuna i vode, kao i prirodno stanište tog neotesanog brđanina, pravoslavnog čobanina, srljačine *****čkog porijekla, a to su pećine na područjima karpata. Ovih dana su nesnosne vrućine, pa đikanski čobani jos vise nego je uobičajeno smrde. Ugodan ostarak dana, mir i svako dobro

aba

Covjek dosao u dresu BiH. Shvatio bih da je dosao samo sa zastavom Srbije al ni tad ne bi bilo ok da mu neko to otme. Ne znam samo sta je ovim debilima u glavama. Sto je najgore, 100% sam ubjedjen da to ne bi niko uradio ko zivi u BiH (osim mozda iz ethicki cistih mjesta)... nego vjerovatno neki dijasporac koji misli da je veci Bosanac od ljudi koji zive u BiH. ka Moke NE SERI FA.ISTO! JE.ALI TE DODIKI VUCIC ZAJEDNO! Bolje šutjeti i biti smatran glupim, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju. Abraham Lincoln

Smatra da je BiH njihova ali u kurcu.

Covjek dosao u dresu BiH. Shvatio bih da je dosao samo sa zastavom Srbije al ni tad ne bi bilo ok da mu neko to otme. Ne znam samo sta je ovim debilima u glavama. Sto je najgore, 100% sam ubjedjen da to ne bi niko uradio ko zivi u BiH (osim mozda iz ethicki cistih mjesta)... nego vjerovatno neki dijasporac koji misli da je veci Bosanac od ljudi koji zive u BiH. ka Moke

Pa šta od koljsča očekivati.

Kakav sport kakave trice njih zanima kavga cixganija otišli na svjetsko u Rusiju ponijeli transparent...NŽS.Šta očekivat od te stoke?

Ona neka

Pitam se koliko ih je ovdje se odreklo bh. drzavljanstva A manite se poluinformacija

Derim

Shvatiti kao sto i jest. Provokacija. i tako se i postaviti.

Normala

Sikter

Bosanac

Smrdljivi srbi PROVOCIRAJU Pocrkat cete Smrdljivi srbi od .uke i mrznje BOSNA IGRA SVJETSKO a vi smrdite u smrdljivoj tvorevini

I NIKO GA NENAMLATI

MA HAJD.BA!

Tale

Samo da je je slučajno uloga drugačija. I da je slučajno Bošnjak došao sa zastavom sa ljiljanima među Srbe i da su Srbi isto ovako uradili šta bi bilo? Ma 100% bi svi Srbe vređali nazivali ih divljacima, da se drugačije ne bi očekivalo od genocidaša...Jel tako?

/ Najnovije