Nastavljena utakmica u Banjoj Luci: Igrači Borca i Širokog ponovo na terenu

0

Nakon skoro 30 minuta pauze, počelo je drugo poluvrijeme utakmice Borac – Široki Brijeg.

Trenutni rezultat je 2:1 za domaće, a do problema u Banjoj Luci je došlo tokom pauze između dva poluvremena kada su se ugasili reflektori na Gradskom stadionu.

Zbog toga je, naravno, nemoguće igrati utakmicu, a u mraku su se vidjele samo upaljene baklje od strane navijača domaćih, Lešinara.

Sarajevsko vrelo ljeto: Glas građana o izazovima vodosnabdijevanja

Već u osmoj minuti banjalučki tim stigao je do vodstva. Zakarić je sjajno centrirao iz “skraćenog kornera”, a s pet metara loptu u gol gostiju glavom zakucava Moraitis.

Već tri minute poslije grčki napadač pravi sjajan potez, asistira potom za Vranješa, a on matira Miškića za velikih 2:0.

U 39. minuti Široki se vraća u utakmicu. Katastrofalan pas poslao je Zakarić i loptu je uzeo Medić. Izašao je sam pred Pavlovića, koji brani njegov šut, ali lopta je nastavila ići ka golu, te ju je na kraju s gol crte u mrežu poslao Lukić za 2:1.

Večeras ranije, Leotar je priredio veliko iznenađenje i sa Koševa odnio tri boda. Pobijedili su Sarajevo sa 1:0.